18 Maja

godz: 16:30

Zapraszamy na koncert Om Shree Homa & Mantra Experience
To jedyne w swoim rodzaju wydarzenie odbędzie się w Ekowiosce Bhrugu Aranya. Dennis i Gillian z Holandii oraz Suwindi z naszej ekowioski wprowadzą nas w niezwykły świat wysokich wibracji, mantr, pięknej muzyki i medytacji z ogniem Agnihotry.
Dołącz do nas, śpiewaj, tańcz i graj na bębnach lub porostu odpręż się i zrelaksuj.
Koncert rozpocznie się o godz. 17:30

Chętnych na wycieczkę po ekowiosce Bhrugu Aranya zapraszamy na godz. 16:30

Dla gości przygotujemy poczęstunek: chai, herbata i ciastka
Wydarzenie zakończymy wspólną Agnihotrę i medytacją.

Uczestników prosimy o darowiznę w wysokości 75 zł przeznaczoną na wykończenie nowego Ekologiczno-Edukacyjnego ośrodka „Centrum Światła”.

Kilka słów o prowadzących:
Zespół Om Shree Homa & Mantra powstał w 2021 roku z inicjatywy Dennis & Gillian z Holandii. Zaczynali oni jako duet organizując warsztaty z mantrami i kameralne koncerty dla osób poszukujących głębi i świadomości poprzez uzdrawianie, muzykę i połączenia duchowe. Od ponad 8 lat prowadzą wykłady i szkolenia na różnych targach, warsztatach oraz małych i dużych festiwalach np. Huntenpop, dzieląc się wiedzą i informacjami na temat Terapii Homa.
Suwindi pochodzi z Australii ale mieszka w Bhrugu Aranya od wielu lat. Jest naszą trenerką wokalu, wokalistką i autorką wielu pięknych utworów.
Om Shree używa różnych instrumentów, takich jak fisharmonia, gitary, perkusja i śpiew polifoniczny. Komponują własne utwory, które łączą z Mantrami związanymi głównie z Terapią Homa. Stałym elementem koncertów “Om Shree Homa and Mantra” są ognie Homa o leczniczych właściwościach.
Skip to content