Nasza Misja

Misją Fundacji jest nauczanie Agnihotry i Terapii Homa, edukacja w dziedzinie zrównoważonego życia i głębokiej ekologii oraz stosowanie technik służących poprawie środowiska i jakości powietrza, gleby, wody i zdrowia wszystkich żywych organizmów.

Ponadto fundacja ma dostarczać alternatywnych wzorców, według których można budować zrównoważone ekowioski Homa i opracowywać sposoby życia w harmonii z naszym naturalnym środowiskiem.

Cele Fundacji

  • wszechstronna działalność oświatowa, edukacyjna, naukowa, upowszechniająca ekologiczne uprawy ziemi, ochronę środowiska, medycynę niekonwencjonalną, psychologię i pedagogikę alternatywną 
  • nauka, edukacja, oświata i wychowanie,
  • ochrona i promocja zdrowia w tym w szczególności medycyna niekonwencjonalna, psychologia i pedagogika alternatywna,
  • działalność wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych,
  • ekologia, ochrona środowiska i zwierząt,
  • działalność wspomagająca rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości społecznej.
Fundacja members

O nas

Nasza fundacja jest ekologiczno – edukacyjną organizacją non-profit, której siedziba znajduje się Beskidzie Makowskim. Działalność Fundacji dedykowana jest edukacji i pracy na rzecz zrównoważonego rozwoju poprzez wedyjską i współczesną naukę.

Fundacja jest otwartą organizacją wspierająca uniwersalne wartości. Jej programy edukacyjne są dostępne dla wszystkich bez względu na przekonania, rasę czy płeć. Oferuje zainteresowanym edukację prostymi, ale wszechstronnymi technikami, które działają w harmonii z Naturą.

więcej…

Nasza Historia

Fundacja „Terapia Homa” została założona w roku 1992 i już od ponad 30 lat nieprzerwanie prowadzi swoją działalność, pozytywnie wpływając na środowisko naturalne, wspierając edukację ekologiczną i prozdrowotną, inicjując zajęcia rozwojowe, programy wolontariackie i wiele innych. 

Początkowo fundacja przyjęła nazwę„Agnihotra”. Później nazwa ta została zmieniona na obecną i poszerzono zakres działalności Fundacji.

więcej…

Parvati and Jarek Bizberg
fundacja z lotu ptaka

Gdzie się znajdujemy

Fundacja założyła swoją siedzibę na stokach góry Ludwiki w Beskidzie Makowskim (woj. małopolskie). Otaczają nas lasy, dzika przyroda i piękny widok na Tatry oraz Babią Górę. Znajdujemy się ok 60 km na południe od Krakowa, najbliższą miejscowością jest Jordanów.

Skontaktuj się z nami jeśli chcesz nas odwiedzić.

KONTAKT

Nasz Zespół

Jarosław Bizberg

Jarosław Bizberg

Prezydent

dr Ulrich Berk

dr Ulrich Berk

Wiceprezydent

Maria Kalisz-Komorowska

Maria Kalisz-Komorowska

Skarbniczka

Karina Kadir

Karina Kadir

Administracja

Joanna Maher

Joanna Maher

Administracja

Rory Maher

Rory Maher

Administracja

Fran Rosen- Bizberg

Fran Rosen- Bizberg

Członek honorowy

Barry Rathner

Barry Rathner

Członek honorowy

Pozostali członkowie

Silvia Vanek

Jan Vanek

Jessica Auza

Jarek Komorowski

Dennis Jansen

Gillians Jansen-Sluiter

 

Skip to content